ART / Misc. paintings / Broderitavla 16569370

nr 1656 9370

Broderitavla

Haydee. Signed, dated -95, Höst, 17x17 cm, outer dimensions including frame: 32x32, saknar skyddsglas.

Haydee. Signerad, daterad -95, Höst, 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm

Condition: saknar skyddsglas,

300

SEK 300

Monday November 11 2024
at 20:56:37